12 marca w Zespole Szkół Technicznych w Bytomiu odbyła się X edycja Wojewódzkiego Konkursu „Geodezja z Pasją”. W zawodach wzięło udział 12 drużyn. Zwyciężyła szkoła z Rybnika, nasz zespół w składzie Aleksandra Janicka, Natalia Horzyńska i Bartosz Gajosek zdobył cenne doświadczenie. Oprócz zawodów, młodzież i opiekunowie uczestniczyli w wykładach, pokazach sprzętu geodezyjnego i w warsztatach z udziałem skanera laserowego.





