INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH

Impreza integracyjna klas pierwszych

Wykorzystując piękną pogodę, choć to już koniec astronomicznego lata,  jak co roku, zorganizowano w Prusie imprezę dla wszystkich uczniów klas pierwszych.

Po krótkiej podróży pociągiem do Kusiąt i przejściu pieszym przez urocze Góry Towarne, przyszła pora na wspólne gry i zabawy. Początkowo młodzież rywalizowała w rozgrywkach sportowych przygotowanych i przeprowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego: panią Izabelę Wypych-Staszewską i panią Katarzynę Mizgalską. W tej konkurencji najlepsze okazały się klasy I cT i I bT. Następnie, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – pod opieką pani Olgi Wąsowicz -zaproponowali zabawy z wykorzystaniem rekwizytów kulinarnych. Tu niepokonanymi byli uczniowie klas I cT i I d/f B. Była też okazję dowiedzieć się, jak swój przyszły zawód wyobrażają sobie najmłodsi adepci Prusa. Przedstawiciele klas pierwszych przygotowali logo i krótką prezentację (najwyżej zostały ocenione klasy I g/rT i I cT).

Imprezę podsumował dyrektor szkoły pan Dariusz Rataj. Podziękował wszystkim za udział w integracji i wspólną zabawę oraz wręczył klasom pamiątkowe dyplomy.                    

Koordynatorem przedsięwzięcia była pani Barbara Tryba.

Skip to content