Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

Dnia 15 04 2026r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Częstochowie odbył się etap rejonowy Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego (MTM), w którym udział wzięli nasi uczniowie z klasy 5egT .

Celem wydarzenia było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie wiedzy i umiejętności młodzieży w zakresie motoryzacji. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją znajomość przepisów ruchu drogowego, wykazać się umiejętnościami praktycznymi oraz wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziękujemy chłopakom za zaangażowanie oraz  udział.