Nasi uczniowie laureatami Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Mechatronicznej!

W dniach 18–19 czerwca 2026 roku w Branżowym Centrum Umiejętności w Chełmie odbył się Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Mechatronicznej. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach obejmujących test teoretyczny, zadania praktyczne realizowane na platformie online oraz zadania wykonywane z wykorzystaniem zestawów Starter Kit R4. Finał zakończyło uroczyste podsumowanie, podczas którego wręczono puchary i nagrody najlepszym uczestnikom.

Z ogromną dumą informujemy, że naszą szkołę reprezentowali Michał Kapuścik, Kuba Kapuśniak oraz Piotr Słociński, którzy znaleźli się w gronie 50 najlepszych uczestników z całej Polski, zdobywając tym samym tytuł laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Mechatronicznej. Do udziału w olimpiadzie uczniów przygotowywała pani Maria Wolna. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom osiągniętego sukcesu, wiedzy, wytrwałości oraz godnego reprezentowania szkoły. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania pasji związanych z mechatroniką oraz nowoczesnymi technologiami.