W naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Matematyki, podczas których uczniowie mieli okazję zademonstrować swoje umiejętności matematyczne i artystyczne.
19 marca poznaliśmy wyniki czterech konkursów .
W Szkolnym Konkursie Matematycznym na moodlach wzięło udział 20 osób.
Dużą popularnością cieszył się konkurs na mema matematycznego (17 prac).
W konkursie techniczno matematycznym na prostą konstrukcje geometryczną (z opisem) wykonaną przy pomocy cyrkla i linijki wzięło udział 9 uczniów.
W konkurs na „Najstarszy podręcznik do matematyki” wpłynęły 4 książki. Posiadaczem podręcznika wydanego 1932 r. był uczeń Witold Śmierciak z klasy III f
Najlepsze prace konkursowe zostały wyeksponowane na korytarzu.
Ponadto odbył się konkurs: Kangur Matematyczny oraz Zoom na matematykę.
Gratulujemy zwycięzcom!
Dziękujemy za wspólną zabawę!
Do zobaczenia za rok!


