Olimpiada Elektroników i Mechatroników Elektromechatron

14 listopada 2025 r. uczniowie naszej szkoły z branży elektronicznej i mechatronicznej wzięli udział w pierwszym etapie IV edycji Olimpiady Elektroników i Mechatroników „Elektromechatron”, która odbyła się w formie online.

Młodzież z zaangażowaniem zmierzyła się z wymagającymi zadaniami z zakresu elektroniki, automatyki i mechatroniki — przygotowanymi tak, by sprawdzić wiedzę, logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom, którzy pomogli w przygotowaniu i sprawnym przeprowadzeniu udziału w olimpiadzie. Gratulujemy odwagi i determinacji — trzymamy kciuki za pozytywne wyniki i dalszy udział w kolejnych etapach!