Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3b Dominika Tomalak została laureatką XIII Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”. Gala podsumowująca konkurs odbyła się 18 listopada w Muzeum Monet i Medali im Jana Pawła II w Częstochowie. W tegorocznym dyktandzie uczestniczyła młodzież z 1382 szkół, w województwie śląskim aż 2956 uczniów. Dominika zajęła 8 miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów.

