W dniu 17 listopada w Kawiarni Alternatywa 21 na Starym Rynku odbieraliśmy nagrody w konkursie plastyczno- fotograficznym „Ty jak tolerancja”. W kategorii fotograficznej I miejsce zdobyła Kamila Łyko z kl.IVcT, II miejsce Natalia Horzyńska z kl.IVgT, a III miejsce Julia Spalik z kl.IVbT. Gratulujemy!!!
W czasie wydarzenia można było skorzystać z fotobudki obsługiwanej przez naszą młodzież oraz wziąć udział w degustacji tolerancyjnych placków ziemniaczanych. Do placków serwowano dowolne dodatki (śmietanę, cukier, sos czosnkowy, ketchup), bo każdy z nas ma swoje ulubione smaki. Jak zawsze w imprezach organizowanych przez Fundację Oczami Brata przyjazna i rodzinna atmosfera sprzyjała rozmowom, dobrej zabawie i serdecznym spojrzeniu na drugiego człowieka.
Anna Przygoda zdjęcia: Eryk Rabiniak z kl.IVcT










