Nabór wniosków o przyznanie stypendium

Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS – II edycja”, realizowanego przez Województwo Śląskie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027.

 Stypendia w wysokości 7 000,00 zł będą przyznawane uczniom/uczennicom szkół ponadpodstawowych (tj. liceów ogólnokształcących, techników i szkół branżowych I stopnia oraz szkół artystycznych) i pobierających naukę w województwie śląskim, którzy wykazali się wysokimi osiągnięciami w nauce oraz znaleźli się w niekorzystnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. 

 Nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie do dnia 22 października 2025 r.Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz wymaganej dokumentacji są dostępne na stronie internetowej projektu: https://efs-stypendiaplus.slaskie.pl/