Rozpoczął się nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu „Śląskie. Inwestujemy w talenty PLUS – II edycja”, realizowanego przez Województwo Śląskie w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027.
Nabór wniosków o przyznanie stypendium prowadzony będzie do dnia 22 października 2025 r.Szczegółowe informacje dotyczące naboru oraz wymaganej dokumentacji są dostępne na stronie internetowej projektu: https://efs-stypendiaplus.slaskie.pl/

