Technik realizacji nagłośnień Technik realizacji nagłośnień jest zawodem konkretnie sprofilowanym pod realizację dźwięku na estradzie. Technik ten zajmuje się realizacją dźwięku w studio i poza nim, pracuje  również przy produkcji różnego rodzaju nagrań i nagłośnień: na estradzie, planie filmowym, teatralnym, radiowym i telewizyjnym. Realizator nagłośnień potrafi  konfigurować i obsługiwać konsolety mikserskie do realizacji nagłośnienia i realizacji odsłuchu. Edycja, montaż, przetwarzanie dźwięku – ten proces jest dla niego oczywisty jak refren ulubionej piosenki!

  Zdobywane umiejętności:

  – konfigurowanie i obsługiwania systemów scenicznych,

  – obsługiwanie i dobieranie urządzeń nagłośniających, konsoli mikserskich, studyjnego sprzętu dźwiękowego;

  – tajników tworzenia muzyki oraz rejestrowania i wykonywania postprodukcji

  Kwalifikacje uzyskiwane w trakcie nauki:

  AUD.06. - Obsługa sceny AUD.07. Realizacja nagłośnień

  Skip to content